Пила дискова торцювальна 2500 Вт, 4500 об/хв Kraft Dele KD3012 електрична пила торцева

7 132 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-KD3012
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПила торцювальна, 210 мм Kraft&Dele KD3012
Торцювальна пила Kraft&Dele використовується для різання м'якої та твердої деревини, а також аналогових матеріалів. Підходить для прямих і криволінійних різів з кутом скосу до 45°.
- Кути столу: від 0° до 45° ліворуч і праворуч - Косі зрізи: від 0° до 45° ліворуч.
- Прямий розріз під кутом 0° x 0°: 220 x 70 мм.
- Розрізи під кутом 0° x 45°: 220 x 35 мм.
- Зріз під кутом 45° x 0°: 115 x 70 мм.
- Зріз під кутом 45° x 45°: 155 x 35 мм.

Характеристики:
- Модель - KD3012
- Потужність - 2500 Вт
- Напруга - 230В / 50Гц
- Швидкість обертання - 4500 об/хв
- Диск - Ø 210мм x Ø30мм x 40T
- Рівень звукового тиску - 93,6 дБ (A)
- Вага - приблизно 13 кг

Комплектація:
- Пила торцювальна KD3012
- Диск
- Посібник користувача
Дивіться інші моделі торцовальних пил
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 7 132 ₴









