Промисловий пилосос TIREX TRVC25L 2200Вт, 25л

4 443,21 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-2104
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПромисловий пилосос TIREX TRVC25L 2200Вт, 25л
Будівельний пилосос TRVC25L - надзвичайно корисний та універсальний пристрій, який чудово працюватиме в майстерні, гаражі та вдома.
Промислові пилососи призначені для видалення бруду, пилу, відходів і пролитої рідини за допомогою створеного негативного тиску. Зібрані відходи видуваються в мішок або бак для подальшої утилізації. Процес прибирання за допомогою пилососа простий, і промислові пилососи стали невід'ємною частиною багатьох будинків, гаражів, садів і підприємств.

Характеристики:
- Живлення - 230 В ~ 50 Гц
- Потужність - 2200 Вт
- Місткість бака - 25 л
- Довжина всмоктувальної труби - 1.5 м.
- Діаметр всмоктувальної трубки - 35 мм (діаметр наконечника)
- Діаметр пристрою - 340 мм
- Висота - 470 мм
- Потужність всмоктування - 20 кПа
- Потік повітря - 58 л/с

Комплектація:
- Пилосос
- Гнучка всмоктувальна трубка
- Телескопічна трубка
- Насадка для підлоги
- Щілинна насадка для щілин
- Набір коліс
- HEPA-фільтр
- Сітчастий фільтр
- Інструкція користувача
- Дивіться інші моделі пилососів
Дивіться інші моделі пилососів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Rex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція видування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Діаметр приладдя | 30 мм |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функция выдува | Так |
| Розетка для під'єднання електроінструментів | Так |
- Ціна: 4 443,21 ₴







