Автономний дизельний нагрівач 9кВт 12/220В, 9000 Вт WEBASTO

10 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-M80954
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиАвтономний дизельний нагрівач 9кВт 12/220В, 9000 Вт WEBASTO
Останнє покоління обігрівачів із закритою витяжною камерою, тому ви не відчуваєте запаху вихлопних газів і не підвищує рівень вологості, тому ви можете без проблем використовувати його в транспортних засобах, фургонах або приміщеннях. Після встановлення годинника можна запрограмувати час запуску обігрівача і момент, коли він повинен вимкнутися, що дозволяє обігрівати приміщення для забезпечення зручних умов роботи.
Обігрівач можна під'єднати до джерела живлення змінного струму 230 В/50 Гц, що дає змогу обігрівати приміщення, склади, гаражі, або до автомобільного прикурювача чи акумулятора DC 12 В 15 А, щоб ви могли легко обігріти свій автомобіль або караван.

- Електроживлення змінного струму - 230В
- Джерело /50Гцживлення постійного струму - 12 В 15 А
- Джерело живлення постійного струму - 12 В 15 А
- Потужність - 9000 Вт
- Паливо - дизель
- Розміри - 25 см х 46 см х 32 см

- Пульт
- Повітряний фільтр
- Спрямоване сопло
- Вихідна труба гарячого повітря
- Вихлопна труба камери згоряння
- Впускний патрубок камери згоряння
- Глушник
- Кабель живлення 230В/50Гц
- Елементи для складання
Дивіться інші моделі автономних обігрівачів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Пульт дистанційного керування, Функція пам'яті, Терморегулятор, Таймер |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 9000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата палива | 0.17 л/год |
- Ціна: 10 100 ₴




