Міні-пила акумуляторна ланцюгова Force tools RK-4092 24В у кейсі

2 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-RK-4092
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиМіні-пила акумуляторна ланцюгова Force tools RK-4092 24В у кейсі
Універсальний акумуляторний гілкоріз для обрізки дерев і чагарників, для рубки і подрібнення садових відходів і для невеликого будівництва з дерева. З пильним ланцюгом 1/4" для високої продуктивності різання і потужних пропилів. Гілкоріз має нековзну рукоятку управління для ідеальної ергономіки. Заміна ланцюга легка, гнучка захисна кришка ланцюга для безпечної роботи. У комплект входить міні-пила, зарядний пристрій, акумулятор (2 шт.), ланцюг і зручний кейс для зберігання та транспортування.
Завдяки своїй направляючій завдовжки 15 см, RK-4092 надійно ріже гілки, а також квадратні та круглі пиломатеріали, навіть із великими діаметрами. Він забезпечує високу продуктивність різання при швидкості ланцюга 9 м/с і тому особливо ефективний. За допомогою одного заряду потужного 24 В літій-іонного акумулятора Husqvarna він створює до 80 круглих лісоматеріалів діаметром 6 см. RK-4092тихий, рівень звукового тиску нижче 85 дБ/А.

- Крок ланцюга - ¼"
- Кількість напрямних ланок - 37
- Довжина встановленої направляючої - 15 см
- Ємність АКБ: - 6,5 Ач
- Кількість обертів - 4800 об/хв
- Рівень шуму - 80 дБ
- Швидкість ланцюга - 9 м/с
- Напруга - 24В
- Вага - 1.2 Кг

- Шина 15 см - 1 шт
- Ланцюг - 1 шт
- АКБ 5,0 Ач - 2 шт
- Зарядний пристрій - 1шт
- Інструкція
- Гарантійний талон 6 міс
Дивіться інші моделі акумуляторних-пил
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Force |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 150 мм |
| Кількість обертів | 4800 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 9 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 2 499 ₴





