Пилосос будівельний EURO CRAFT ER2300

4 932 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ER2300
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПилосос будівельний EURO CRAFT ER2300
Промисловий пилосос EUROCRAFT ідеально підходить для очищення вологих і сухих поверхонь. У пристрої використовується потужний електричний двигун потужністю 2300 Вт і міцний резервуар з нержавіючої сталі.
Промислові пилососи використовуються на всіх типах виробничих заводів і фабрик, наприклад, на заводах з виробництва меблів і віконних рам. Вони також корисні для різних типів будівельних майданчиків. Пилосос призначений для професійного використання, особливо на будівельних майданчиках: видалення пилу, твердих і рідких речовин. Представлений пилосос оснащений:
фільтрувальний картридж із нетканого ПЕТ, який не дотримується домішок, що подовжує період його експлуатації.
-плавне регулювання потужності всмоктування, що регулює
ефективність пристрою відповідно до потреб.
-двоступенева турбіна, що збільшує ефективність
всмоктування.
-Фільтровий мішок для безпечного та зручного видалення
пилу.
-плаваючий клапан для всмоктування рідини.

- Довжина мережевого шнура 4.15 м
- Об'єм резервуара 30 л
- Діаметр шланга 35 мм
- Довжина всмоктувальної труби - 1.8 м
- Довжина металевої трубки - 70см
- Споживана потужність 2300 Вт
- Напруга живлення 230 В
- Вага 6.2 кг

- Пилосос промисловий Euro Craft er2300
- Одна щітка для підлоги
- Одна щітка для щілин
- Колеса для пересування пилососа
- Інструкція
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 36 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.8 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Функція видування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр шланга (") | 36 |
| Інше | макс. потужність підключається електроінструменту до 1000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм резервуара | 30 л |
| Застосування | для сухого та вологого прибирання |
- Ціна: 4 932 ₴









