Торцювальна пила стусло AL-FA ALMS-250-2S, 2500 В, дві швидкості. За деревом та алюмінію + лазерна указка

8 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ALMS-250-2S
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиТорцювальна пила стусло AL-FA ALMS-250-2S
Пила торцювальна AL-FA ALMS-250-2S використовується для різання деталей із дерева, пластику або алюмінію, стане найкориснішим інструментом як у виробничому цеху, так і в арсеналі домашнього майстра. Використовується як прихильниками, так і професіоналами для виготовлення елементів меблів, дверей, рам і палітурок. Пила гарантує пряму та рівну лінію відрізу точно заданими розмірами впродовж багатьох років функціонування.

Характеристики:
- Потужність: 2500 Вт
- Кількість обертів: 4500 об./хв
- Протяжки різального елемента: 180 мм
- Кут нахилу: 0-45°
- Довжина пропилу: 300 мм
- Діаметр диска: 255 мм
- Діаметр отвору: 30 мм
- Максимальна глибина пропилювання: 72 мм
- Кут повороту жолоба: от -50 до 50 °С
- Вага: 19,5 кг

Особливості:
- Потужний двигун
- Дві швидкості
- Можливість протягування різального елемента
- Литий алюмінієвий стіл для заготівок
- Лазерний покажчик лінії різання
- Знімні розширювачі столу
- Фіксаційна струбцина
- Збірник для пилу
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 198400 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.5 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 72 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут повороту | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 8 200 ₴






