Торцювальна пила LEX LXCM210, 2.1 кВт, 210 мм

4 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-LXCM210
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиТорцювальна пила LEX LXCM210
Пила торцева LEX LXCM210 — інструмент побутового призначення, призначений для багаторазового розпилювання заготівок під різними кутами та нахилом. Торцювальна пила буде корисна під час виготовлення віконних рам, різних елементів меблів, декоративних дверних коробок, рамок і деталей інтер'єру.
Для захисту дихальних шляхів користувача від впливу шкідливого деревного пилу в пилі торцювальної системи передбачена ефективна система пиловидалення зі збиранням відходів пиляння в практичний пилозбірник або ж за допомогою пилососа. Кут виставляється за розміткою або за фіксаторами часто використовуваних значень. Для безпеки виконання робіт передбачений захисний кожух пиляльного диска, який запобігає контакту оператора з різальним елементом.

Характеристики:
- Потужність: 2100 Вт
- Кількість обертів холостого ходу: 5200 об./хв.
- Найбільша глибина пропилювання: 60 мм
- Регулювання кута нахилу: 0° - 45°
- Діаметр диска: 210*25.4 мм
- Гарантія: 12 міс

- Міцна станина
- Поворотний стіл
- Швидкий доступ до щіток
- Висока точність розпилювання
- Пилозбірник
- Лазерний маркер
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.5 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 4 999 ₴









