Торцювальна пила MAX MXMS-255i 1800W

9 198,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-MXMS-255i
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиПила торцювальна MAX
Пила торцовка з протяжкою призначена для точного кутового, похилого та комбінованого розпилювання деревних (МДФ, ДСП), металевих, пластикових та інших подібних матеріалів. Використовується як шанувальниками, так і професіоналами для вирізання дефектів, виготовлення елементів меблів, дверей, рам і палітурок. Пила гарантує пряму та рівну лінію відрізу впродовж багатьох років функціонування точно за заданими розмірами.

Характеристики:
✅Максимальна ширина пропилювання: 330 мм
✅Максимальна довжина протяжки 330 мм
✅Вага: 15 кг
✅ Максимальна глибина пропилювання: 80 мм
✅ Потужність — 1.8 кВт
✅ Живлення — 230 В ~ 50 Гц
✅ Діаметр диска 255 мм
✅ Кількість ходів на холостому ходу 2950 хід/хв.
✅ Діаметр отвору в металі для матриці 25.4 мм.

⚡ асинхронний безщітковий двигун
⚡ лазерний промінь
⚡ протягування диска 330 мм.
⚡ диск 254 мм
⚡ висока ефективність і різальна можливість
⚡ Якісно виготовлена алюмінієва база забезпечує точність різання.
⚡ можливість різання під кутом від 0-45 градусів
⚡ низька вага 15 кг для мобільного використання.
⚡ функція протягування
⚡ блокування шпинделя
⚡ подвійна система видалення пилу;
⚡ мобільність;
⚡ висока точність розпилювання.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 330 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут повороту | 45 град. |
- Ціна: 9 198,67 ₴







