Пила торцювальна Al-FA ALCM-305i з асинхронним двигуном (1800 Вт, 305 мм), Лазерний покажчик

9 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ALCM-305i
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПила торцювальна Al-FA ALCM-305i
Пила торцювальна Al-FA ALCM-305i оснащена потужним електромотором на 1800 Вт з асинхронним двигуном і функцією подавання.
Виріб призначений для поперечного розрізання і розрізів під кутом дерев'яних виробів, пластикових або алюмінієвих профілів, а також матеріалів, які відповідають призначенню распиливающих дисків. Діаметр диска – 305 мм, що дає можливість здійснювати рез пилкою при 90 градусах 105х340 мм, при 45 градусах 60х240 мм.

Характеристики:
- Потужність двигуна: 1800 Вт
- Число оборотів холостого ходу 2950 об/хв
- Діаметр пиляльного диска: 305 мм
- Посадковий отвір: 25.4 мм
- Продуктивність різання при 0° 107 x 363 мм
- Продуктивність різання, кут скосу 45° 107 x 255 мм
- Максимальна глибина пропилу: 100 мм
- Максимальна ширина пропила: 330 мм
- Максимальна довжина протяжки 330 мм
- Клас: Професійний інструмент
- Вага: 15 кг
- Виробник: Польща

Особливості:
-
Протяжка диска 330 мм
- Диск 305мм
- Висока ефективність і можливість ріжуча
- Якісно виготовлена алюмінієва база забезпечує точність різання
- Можливість різки під кутом від 0-45 градусів
- Низький вага 15 кг для мобільного використання
- Функція протяжки
- Блокування шпинделя
- Подвійна система пиловидалення;
- Мобільність;
- Висока точність розпила.
-
Дивіться інші моделі по посиланню
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 100 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 330 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 9 800 ₴




