Глибинний вібратор для бетону Euro Craft ID214, 2 м. булава, 2000 Вт.

1 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-43637
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиВібратор глибинний для бетону Euro Craft ID214
Бетонний вібратор - це пристрій, що використовується для вібрації бетонної маси, щоб отримати максимальну згуртованість і однорідність, позбавляє бетон повітряних бульбашок.
Вібратор призначений для ущільнення бетонних сумішей при заливці фундаментів, стін, колон та ін Підвищує міцність бетонних конструкцій.

Характеристики:
- Потужність - 2000 Вт.
- Джерело живлення - 230 В 50 Гц.
- Оборот - 4000 об/хв.
- Довжина дроти разом з булавою - 200 див.
- Діаметр булави - 35 мм.
- Частота булави - 1100-1300 т/хв.
- Амплітуда вібрації - 0,8 мм.

Особливості:
- Основна d-подібна рукоятка забезпечує міцне утримання інструменту в руках.
- Блокування клавіш вмикача від випадкового включення.
- Захист від перевантажень.
- Ергономічна і міцна конструкція.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмінні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж – в наявності і це їх справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну кожну позицію перед продажем, а також , додатково, перед відправкою
Ми заповнюємо всі гарантионные талони, у вас точно буде заповнений гарантионный талон.
При оформленні замовлення до 14:00 відправлення в той же день. Завтра ви вже будете працювати своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцю

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2 мм |
- Ціна: 1 900 ₴









