Бензинова газонокосарка HECHT 543 SX 2,57 кВт, Газонокосарка для газону 42.5 см ширина косу

25 932,89 ₴
- Немає в наявності
- Код: HC-HECHT543SX
Бензинова газонокосарка HECHT 543 SX 2,57 кВт, Газонокосарка для газону 42.5 см ширина косу
Hecht 543 SX - бензинова газонокосарка з шириною косіння 43 см ідеально підходить для невеликих і середніх площ до 800 м2. Hecht 543 SX оснащена потужним 4-тактним двигуном OHV. Легкий запуск, простота у використанні і обслуговуванні роблять дану газонокосарку з заднім приводом популярним помічником в саду. Для кращого маневрування повний привід можна відключити в будь-який час.
HECHT 543 SX оснащена сталевим корпусом, що дозволяє косити у важкодоступних місцях, таких як чагарники, живоплоти, стіни і т. д.
Великий травозбірник має ємність 45 літрів і дозволяє вам підстригати газон без частої очищення кошика. Hecht 543 SX має центральне 8-кратне регулювання висоти косіння. За допомогою одного важеля можна легко встановити висоту косіння від 25 до 65 мм по міру необхідності
Практична передня рукоятка 543 SX дозволяє легко чистити газонокосарку. Якщо підняти газонокосарку з рукояткою вперед, можна легко почистити сталевий корпус і ніж знизу.
Завдяки сучасному дизайну Hecht 543 SX по-справжньому привертає увагу на будь-якій ділянці.

Особливості:
- Потужна і надійна;
- Ширина косіння 42,5 см;
- Центральне 5-кратне регулювання висоти косіння;
- Ппривід повний;
- Плавний кабель стартера;
- Міцний сталевий корпус;
- М'яке зчеплення на натискній ручці;
- Тримач чашки та для мобільного телефону;
- Легкий маневр, завдяки великим заднім колесам;
- Для ділянок площею до 800 м2;
- Травозбірник 45 л;
- Ідеальне косіння трави;
- Практична передня ручка для легкого та швидкого очищення;
- Сучасний дизайн.
- Тип двигуна внутрішнього згоряння
- тип двигуна HECHT OHV 4-тактний
- Об'єм двигуна 139cc
- Потужність двигуна за стандартом SAE J1940 2,4 кВт
- Макс. швидкість двигуна 3800 об/хв
- Драйв так
- Кошик 45 л
- Ваги 26 кг
- Праворуч метал
- Ширина скошування 42,5 див.
- Електричний стартер НІ
- Мульчування НІ
- Обрізання кромок НІ
- Бічний розряд НІ
- Діаметр коліс передні/задні 7/10 дюймів
- Колеса на підшипниках так
- Регулювання висоти зрізу 25-65 мм
- Зона скошування 800 м2, що рекомендується.
- Макс. крутний момент 7,2 Нм
- Максимальна потужність 2,7л.
- Швидкість руху 3,25 км/год
- Бензинова газонокосарка
- Інструкція — 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Алюміній |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Hecht OHV |
| Об'єм двигуна | 98 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість обертів двигуна | 3800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 26 кг |
- Ціна: 25 932,89 ₴


