Комплект гідравлічних розпірок 4 тонни і стяжка гідравлічна з рухомими гаками 2 тонн Profline 97050-20
Новинка

13 710,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: PF-97050-201
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект рихтувальних інструментів гідравлічний Profline 97050-201
Комплект Profline 97050-201 — це універсальне рішення для рихтувальних та кузовних робіт. Включає гідравлічну розтяжку на 4 тонни Profline 97050 та стяжку з рухомими гаками на 2 тонни Profline 97100. Ідеально підходить для використання на СТО, у авторемонтних майстернях та гаражі.

Особливості:
- Гідравлічна розтяжка на 4 тонни з комплектом подовжувачів та опор
- Гідравлічна стяжка з рухомими гаками на 2 тонни
- Надійна фіксація та точність при рихтуванні та відновленні кузова
Характеристики:
- Тип: стенди для правки кузова
- Максимальне навантаження розтяжки: 4 тонни
- Хід штока розтяжки: 125 мм
- Вага розтяжки: 18 кг
- Габарити розтяжки: 60 х 35 х 18.5 см
- Максимальне зусилля стяжки: 2 тонни
- Хід штока стяжки: 120 мм
- Загальна довжина стяжки: 575 мм
- Вага стяжки: 2,5 кг
Комплектація
- Ручний гідравлічний насос 4 тонни
- Шланг для гідравлічного насосу
- Гідроциліндр розтяжний 4 тонни
- Комплект штанг-подовжувачів — 4 шт
- Клинова розпірка
- Плоска опора
- Зубчаста опора
- Циліндрична опора
- Опора "Черевик"
- Гумова голівка
- Клинова голівка
- Упорний фланець
- Гідравлічна стяжка з рухомими гаками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profline |
| Максимальне зусилля | 4 т |
| Робочий хід | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина інструменту | 575 мм |
| Діаметр інструменту | 35 мм |
| Вага | 21 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Розтяжка гідравлічна | |
| Плоска опора | 115 х 60 мм |
| Зубчаста опора | 60 х 38 х 38 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Тип Опори | Башмак |
| Тип | циліндр стяжний гідравлічний |
| Максимальне навантаження | 4000 кг |
| Хід штока | 120 мм |
| Стяжка рихтувальна гідравлічна | |
| Максимальне посилення | 2 тонн |
| Загальна довжина | 575 мм |
| Рухомі гаки | 2 |
| Штуцери | 1 |
| Циліндр | 1 |
- Ціна: 13 710,67 ₴



