Інверторний зварювальний апарат TIG MMA 330 A Bass Polska 4864, Інверторне зварювання, Інвертор зварювальний
Топ

5 117,54 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-4864
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний зварювальний апарат TIG MMA 330 A Bass Polska 4864
Інверторний зварювальний апарат Bass Polska з функціями TIG і MMA забезпечує високу якість зварювання з використанням сучасних технологій. Цей апарат ідеально підходить для професіоналів і аматорів, надаючи зручність у використанні та надійність в роботі.

Особливості:
- Функція зварювання TIG та MMA для різних типів зварювальних робіт
- Цифровий дисплей з LED індикаторами для зручності налаштування
- Зручна сенсорна панель управління для швидкого доступу до налаштувань
- Функція гарячого старту для покращеного зварювання
- Заводський захист від перегріву для безпеки
- Сумісний з електродами 1.6 - 4.0 мм
Характеристики:
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Діапазон вихідного току: 30 - 330 A
- Цикл роботи: 40%
- Продуктивність: 80%
- Коефіцієнт потужності: 0.73
- Клас ізоляції: F
- Клас захисту: IP21S
- Вага: 5.2 кг
- Розміри: 360 x 260 x 275 мм
Комплектація
- Інверторний зварювальний апарат TIG MMA 330 A Bass Polska 4864
- Кабель заземлення 1.8 м
- Кабель для зварювання
- Магніт для зварювання
- Зварювальна маска
- Захисні рукавички
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 330 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 260 мм |
- Ціна: 5 117,54 ₴




