Акумуляторна викрутка 20 В Li-Ion + 2 акумулятор, Акумуляторний дриль викрутка, Акумуляторний інструмент
Топ

5 215,95 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-5301
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна викрутка 20 В, Li-Ion + 2 акумулятори Bass Polska
Безпровідна акумуляторна викрутка Bass Polska 20 В — це надійний інструмент для закручування, свердління та послаблення кріплень. У комплекті 2 літій-іонних акумулятори для безперервної роботи та зручний чохол для зберігання та транспортування.

Особливості:
- 2 акумулятори в комплекті для тривалої роботи
- Літій-іонний акумулятор 3,0 Ач без ефекту пам'яті
- Регулювання крутного моменту (1-19 рівнів)
- Мікропроцесорний зарядний пристрій для безпечної зарядки
- Легка конструкція та зручний баланс
- Чохол для зручного зберігання та перенесення
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 3,0 Ач
- Сумісні акумулятори: BP-5848 (3 Ач), BP-5849 (4 Ач)
- Сумісний зарядний пристрій: BP-5850 (20 В)
- Регулювання крутного моменту: 1-19
- Рівень шуму: Lwa 61 дБ, Lpa 58 дБ
- Вага: 2,20 кг
Комплектація:
- Безпровідна дриль-гвинтокрут
- 2 акумулятори Li-Ion 3,0 Ач
- Зарядний пристрій
- Тканинний чохол для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
- Ціна: 5 215,95 ₴






