Акумуляторний ударний гайковерт 20 В, 280 Нм, без акумулятора Bass Polska 5806, Гайковерт акумуляторний ½"
Топ

2 854,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-5806
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний ударний гайковерт 20 В, 280 Нм, без акумулятора Bass Polska 5806
Акумуляторний ударний гайковерт Bass Polska 5806 призначений для роботи з болтами та гайками. Оснащений потужним двигуном 280 Нм, що дозволяє швидко відкручувати та закручувати кріпильні елементи.
Особливості:
- Швидке відкручування та закручування болтів і гайок
- Компактний і легкий дизайн для зручного використання
- Гумова ручка для комфорту під час тривалої роботи
- LED-підсвітка для роботи у важкодоступних місцях
- Індикатор заряду батареї
Характеристики:
- Напруга: 20 В
- Максимальний крутний момент: 280 Нм
- Обороти: 0 - 2600 об/хв
- Кріплення: ½”
- Емісія потужності акустичної: Lwa 101 дБ
- Емісія тиску акустичного: Lpa 90 дБ
- Режим роботи: S2 30 хвилин
- Вага: 1.3 кг
Сумісні акумулятори
- Акумулятор 3 Ач, модель BP-5848
- Акумулятор 4 Ач, модель BP-5849
Сумісні зарядні пристрої
- Зарядний пристрій 20 В, модель BP-5850
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 280 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 2 854,01 ₴





