Електричний кущоріз Bass Polska 8481, Кущоріз мережевий 1500 Вт, Кущорізка 460 мм
Топ

2 735,91 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-8481
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний кущоріз Bass Polska 8481
Електричний кущоріз Bass Polska 8481 призначений для точного обрізання живих огорож і декоративних чагарників. З його допомогою ви легко зможете надавати форму чагарникам і підтримувати ідеальну щільність і розмір ваших зелених насаджень.

Особливості:
- Ергономічні ручки для комфортного використання
- Оптимальна вага для зручності роботи без перевантаження
- Ширина різу 16 мм для ефективної роботи з молодими і середніми живими огорожами
- Високоякісні матеріали для тривалого використання
- Ідеально збалансована конструкція для легкого маневрування
Характеристики:
- Електроживлення: 230 В, 50 Гц
- Пікова потужність: 1500 Вт
- Постійна потужність: 500 Вт
- Обороти: 1700 об/хв
- Робоча довжина ріжучого ножа: 460 мм
- Ширина різу: 16 мм
Комплектація
- Електричний кущоріз Bass Polska 8481
- Інструкція по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bass Polska |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Довжина шини | 460 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 735,91 ₴
