Насос для брудної та чистої води QX 1250 Вт Bass Polska 8006, Насос 3000 л.год, Помпа для чистої та брудної води
Новинка

3 247,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-8006
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для брудної та чистої води QX 1250W Bass Polska 8006
Насос для брудної та чистої води Bass Polska 8006 потужністю 1250 Вт ідеально підходить для ефективного та динамічного перекачування води. За допомогою цього насоса можна перекачувати воду з вигрібних ям та інших водойм. Насос має високу продуктивність, хорошу мобільність завдяки довгому кабелю і тривалий термін служби.
Особливості:
- Мобільність та зручність транспортування завдяки довгому кабелю (10 м)
- Може працювати з брудною та чистою водою
- Механізм захищений від пошкоджень для довгострокової експлуатації
- Зручний та компактний дизайн
Характеристики:
- Напруга: 230 V ~ 50 Hz
- Потужність: 1250 Вт
- Продуктивність: 3000 л/год
- Висота підйому води: 15 м
- Вихід: 1"
- Обороти: 2900 об/хв
- Розміри: 40 x 25 см
- Максимальна температура води: 35°C
- Вага: 8 кг
Комплектація
- Насос для брудної та чистої води Bass Polska 8006
- Інструкція з експлуатації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 3 247,67 ₴




