Електричний триммер для трави 1400 Вт Bass Polska 8473, Електрокоса для саду, Електротриммер мережевий 30 см
Топ

2 854,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-8473
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний тример для трави 1400 Вт Bass Polska 8473
Електричний тример Bass Polska 8473 — ідеальний інструмент для точної стрижки трави. Цей компактний і потужний тример забезпечить вам легкість в роботі на дачній ділянці та в саду, ідеально підходить для обрізки країв газонів і канав.

Особливості:
- Легкий та компактний дизайн
- Ідеально підходить для обрізки країв газонів та канав
- Функція підрізування країв для точного результату
- Обертальна головка для точності різки та легкості маневрування
- Додаткове руків'я з м’якою накладкою для більшого комфорту оператора
- Автоматична подача волосіні для зручності роботи
Характеристики:
- Напруга: 230 В, 50 Гц
- Потужність: 600 Вт - 1400 Вт
- Швидкість холостого ходу: 10000 об/хв
- Робоча ширина: 30 см
- Довжина лінії: 10 м
- Автоматична подача волосіні: одна котушка 5 м, загальна довжина волосіні 10 м
- Подовжувач: 0,63 м
- Загальна довжина пристрою: 1,6 м
Комплектація
- Електричний тример Bass Polska
- Автоматична котушка з волосінню
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.6 мм |
- Ціна: 2 854,01 ₴
