Портативна колонка караоке 120 Вт Bass Polska 5946, Велика блютуз колонка, Потужна портативна колонка
Новинка

6 692,16 ₴
- Немає в наявності
- Код: BSS-5946
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка караоке 120 Вт Bass Polska 5946
Портативна колонка Bass Polska з функцією караоке та радіо – це потужний та зручний пристрій для розваг, який можна використовувати в будь-якому місці. З функцією Bluetooth, радіоприймачем та мікрофоном для караоке, вона забезпечує чудову якість звуку та веселе проведення часу на будь-яких заходах.

Особливості:
- Портативна колонка з Bluetooth та радіоприймачем
- Вбудований мікрофон для караоке
- Підсвітка LED та ефектні музичні ефекти
- Підключення через Bluetooth або за допомогою кабелю mini jack
- Вбудований акумулятор 2000 мАч для тривалого використання
- Підключення гітари та мікрофона
Характеристики:
- Потужність: 120 Вт, DC 3.7 V
- Напруга: 13,5 В - 1 А
- Частотний діапазон: 100 Hz --- 20 kHz
- Динаміки: 2,5" x 2 шт.
- Вбудований акумулятор: 2000 мАч
- Сигнал/шум: ≥ 85 дБ
- Радіо FM: 87.6 - 108 MHz
- Розміри: 216 x 450 x 222 мм
Комплектація
- Портативна колонка Bass Polska
- Мікрофон
- Пульт дистанційного управління
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Сумарна потужність звуку | 120 Вт |
| Чутливість | 85 дБ |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | FM-приймач |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 222 мм |
- Ціна: 6 692,16 ₴





