Промисловий пилосос HECHT 8380, пилосос для вологого та сухого прибирання, пилосос з контейнером 80 л з нержавіючої сталі
Топ

47 012 ₴
- Немає в наявності
- Код: HC-HECHT8380
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний пилосос - HECHT 8380
Пилосос HECHT 8380 — це високопродуктивний пилосос для вологого та сухого прибирання. Завдяки трьом потужним електродвигунам він забезпечує відмінну силу всмоктування і може використовуватися для прибирання великих площ та в майстернях. Контейнер об'ємом 80 літрів з нержавіючої сталі забезпечує тривалу експлуатацію, а тканинний фільтр можна прати і використовувати повторно.

Особливості:
- Три потужні електродвигуни для високої сили всмоктування
- Контейнер на 80 л з нержавіючої сталі для збору води та бруду
- Вологе та сухе всмоктування для універсальності використання
- Тканинний фільтр, який можна прати і використовувати повторно
- Легкість у використанні: для вологого прибирання достатньо замінити фільтр на насадку для вологого всмоктування
- Шланг для зливу води з резервуара в каналізацію
Технічні характеристики:
- Споживана потужність: 3000 Вт
- Електродвигун: 230 В / 50 Гц
- Вага: 29 кг
- Ємність контейнера: 80 л
- Для вологих і сухих поверхонь: Так
Комплектація:
- Електричний пилосос HECHT 8380
- Тканинний фільтр
- Насадка для вологого прибирання
- Шланг для зливу води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Цілісна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання потужності всмоктування | Да |
| Можливість збору рідини | Да |
- Ціна: 47 012 ₴

