Бензиновий секатор - HECHT 9275 PROFI, кущоріз бензиновий 22 см.куб, кущоріз 75 см лезо
Топ

24 892 ₴
- Немає в наявності
- Код: HC-HECHT9275PROFI
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз бензиновий HECHT 9275 PROFI
Кущоріз бензиновий HECHT 9275 PROFI – це професійний інструмент для обрізки живоплоту. Потужний двигун, антивібраційна система та ергономічна рукоятка забезпечують комфорт та ефективність при роботі.

Особливості:
- Потужність двигуна 1 к.с. (0,7 кВт)
- Антивібраційна система зі сталевими пружинами
- Довжина леза 75 см, ефективна обрізка гілок до 28 мм в діаметрі
- Регульована рукоятка на 45° для зручності використання
- Легкий та компактний дизайн для зручної роботи в важкодоступних місцях
Характеристики:
- Тип двигуна: Бензиновий
- Об'єм двигуна: 22,2 см³
- Макс. робочий діаметр: 28 мм
- Довжина леза: 75 см
- Вага: 6,5 кг
- Максимальний крутний момент: 1 Нм
- Розмір упаковки: 1290 X 255 X 175 мм
Комплектація:
- Кущоріз бензиновий HECHT 9275 PROFI
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hecht |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Пряма |
| Твердість ріжучого леза | 50 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 28 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 1290 мм |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Основні атрибути | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| об'єм двигуна | 22.2 см3 |
| Максимальний крутний момент | 1 H*m |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 24 892 ₴





