Кущоріз електричний 1500 Вт, 450 мм Powermat PM0605 інструмент для стрижки кущів

3 078,67 ₴
- Немає в наявності
- Код: PM-PM0605
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний кущоріз Powermat PM-NE-1500C 45CM 1500W
Леза ножиць виготовлені з дуже міцної і водночас легкої високовуглецевої сталі. Ідеальний пристрій для кожного власника саду. Завдяки цьому робота стає легкою та приємною. Електричні ножиці підходять для підстригання живоплотів невеликого та середнього розміру. Перевага електричних ножиць у тому, що вони легші та тихіші, ніж ножиці спалювання.
Двоступенева система перемикання запобігає випадковому запуску пристрою. Пристрій оснащений прозорою кришкою з міцного матеріалу, що підвищує безпеку роботи.
Тример для живоплоту PM-NE-1500C від Powermat вирізняється легкою та міцною конструкцією, а висока потужність робить ефективність цього обладнання дуже високою. Низький рівень вібрації та довгі ножиці забезпечують комфортну роботу.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Довжина шини | 450 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Відстань між ножами | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 2.4 кг |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 3 078,67 ₴





