Пила дискова торцювальна 2200 Вт Kraft&Dele KD3011 електрична пила торцева
-8%

8 022 ₴
7 349 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD3011
Відправка з 19 квітня 2026+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцювальна пила Kraft&Dele KD3011 Laser
Торцювальна пила KD3011 використовується для розпилювання різних порід деревини. Завдяки високому та стійкому столу вона стає самостійним інструментом, необхідним для столярних робіт.
Її можна використовувати як у професійних столярних майстернях, так і в домашніх майстернях.
Двигун пилки генерує потужність 2200 Вт і швидкість 4700 об./хв, що забезпечує швидку та точну роботу. Торцювальна пила обладнана лазером, що неабияк покращує роботу та робить пропилювання точнішими.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут повороту | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 7 349 ₴








