Кутова шліфувальна машина болгарка 230мм 2900Вт Kraft&Dele KD1725 кутова шліфмашина
-8%

2 707 ₴
2 479 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD1725
Відправка з 19 квітня 2026+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина (болгарка) 2900W Kraft&Dele KD1725
Кутова шліфувальна машина Kraft&Dele KD1725 призначена для різання і шліфування таких матеріалів, як метал, дерево, бетон, пластик, кераміка, камінь і багато інших. Він оснащений двигуном потужністю 2900 Вт, що дає змогу використовувати його з усіма типами дисків діаметром 230 мм. Потужність двигуна дає змогу забезпечити швидкість обертання 6000 об/хв. Основна ручка виготовлена зі спеціального нековзного матеріалу, що полегшує утримання пристрою в руці.

Характеристики:
-
Потужність - 2900 Вт.
-
Макс. об/хв - 6000
-
Джерело живлення - 230 В
-
Максимальний діаметр диска - 230 мм
-
Різьба шпинделя - М14
-
Клас захисту - II

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 2 479 ₴









