Універсальний жилет для інструментів 0.75 кг Kraft Dele KD2049 будівельний жилет
-9%

1 390 ₴
1 259 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD2049
Відправка з 15 квітня 2026+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жилет для інструментів KD2049
-
Підійде для зручного зберігання і перенесення найбільш часто використовуваних інструментів.
-
Забезпечує швидкий доступ до інструментів, особистих речей, телефонів, документів тощо.
-
Виготовлений з повітропроникного матеріалу, який дає змогу шкірі дихати.
-
Можливе регулювання розміру
-
Світловідбивні смуги покращують видимість уночі
Розміри виробу (см): 47 х 7 х 58


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Жилет/ фартух монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Довжина | 470 мм |
- Ціна: 1 259 ₴







