Лопата для автомобіля 16 в 1 Kraft&Dele KD10657 лопата для походів
-24%

1 025 ₴
779 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD10657
Відправка з 17 квітня 2026+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна тактична саперна лопата Kraft&Dele KD10657
Лопата саперна складана в чохлі Kraft&Dele KD10657 один з універсальних інструментів, які можуть стати в пригоді під час будь-якого активного відпочинку, чи то полювання, риболовля, походи, чи простий пікнік. Цей інструмент цінується за багатьма функціями. Лопатої можна розчищати місцевість, закопувати намет, а в деяких випадках використовувати її як сокиру або пил. Якщо ви збираєтеся в похід, складна лопать просто незамінний помічник. У комплекті зручний і міцний тканинний чохол, що захищає лопату від пошкоджень і бруду.

Характеристики:
- Тип — Лопата туристична
- Довжина в складеному вигляді — 25 см.
- Довжина лопати — 40/58/77 см
- Матеріал ківша — метал
- Матеріал руків'я — метал
- Довжина ковша — 17 мм
- Ширина ковша — 13 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 77 см |
| Додаткові можливості | Кірка |
| Стан | Новий |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 17 см |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 13 см |
| Рукоятка | |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип рукоятки | Т-подібна |
- Ціна: 779 ₴









