Гравер електричний 270 Вт Kraft Dele KD10751 електричний гравер для ремонту та виробів
-8%

1 877 ₴
1 719 ₴
- Під замовлення
- Код: KD-KD10751
Відправка з 19 квітня 2026+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиГравер у комплекті 218 елементів Kraft&Dele KD10751
Використовуючи мультишліфувальну машину і широкий вибір аксесуарів, ви можете свердлити, шліфувати і чистити.
Регулювання швидкості забезпечує адаптацію робочої швидкості до типу оброблюваних матеріалів. Гравер - ідеальний пристрій для роботи в майстернях: шліфування, гравірування, полірування, фрезерування, ювелірне, моделювальне та хобі.
У наборі 218 елементів, завдяки яким ви зможете підібрати потрібний для роботи наконечник. Усе в практичній упаковці.
Проста конструкція і невеликі розміри пристрою гарантують зручність і надійність використання. Відрізняється високою точністю роботи.

Характеристики:
- Тип - міні/мультишліфувальна машина
- Потужність - 270 Вт
- Напруга - 230 В 50 Гц
- Швидкість - 8000-35000 об/хв
- Аксесуари - 218 штук
- Розмір - 0,8-3,2 см
- Регулювання обертання - Так
Комплектація:
- Вигнутий вал із тримачем аксесуарів
- Відрізні шліфувальні круги
- Шпинделі для кріплення дискових шліфувальних кругів
- Шліфувальні стрічки
- Тримачі для ременів
- Втулки
- Редуктори бруска
- Стамески
- Камені
- Повсть
- Диски
- Фрези
- Свердла
- Наждачний папір
- Щітки
- І багато інших дуже корисних аксесуарів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 719 ₴








