Промисловий пилосос ASAKA ASVC25L 2200Вт

3 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ASVC25L
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПромисловий пилосос ASAKA ASVC25L 2200Вт
Промисловий пилосос ASAKA ASVC25L, ідеально підходить для чищення вологих і сухих поверхонь. У пристрої використовується потужний двигун потужністю 2200 Вт і міцний резервуар із неіржавкої сталі. Інтегроване гніздо у верхній частині кришки пилососа використовується для під'єднання приладдя й електроінструменту потужністю до 1900 Вт. Пилосос можна використовувати з гіпсовим подрібнювачем, деревними подрібнювачами та іншими електроінструментами з отвором для видалення пилу. Верхній корпус і нижня основа виготовлені з дуже жорсткого пластику, який не тільки стійкий до механічних пошкоджень, але й зносу та шкідливих зовнішніх чинників. Використання герметичного перемикача в пилососі дає змогу уникнути його відмови через пил або вологи. Пилосос ASAKA легко збирає всі типи забруднень, як сухих, так і вологих. Колеса в основі пристрою полегшують переміщення пристрою під час роботи. Мотор захищений сітчастим фільтром.
Промислові пилососи використовуються у всіх видах виробничих заводів і фабрик, наприклад, на заводах із виробництва меблів і віконних рамах. Вони також корисні для різних типів будівельних майданчиків, а також для ремонту та хобі.

- Живлення - 230 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність двигуна - 2200 Вт
- Потужність всмоктування - 20 кПа
- Ємність бака - 25 л
- Довжина всмоктувальної труби - 1,5 м
- Довжина кабелю - 4 .5 м
- Рівень захисту - IPX4

- Гнучка всмоктувальна труба
- Телескопічна труба
- Насадка для підлоги
- Щілинна насадка щілинна насадка щілинна насадка
- Насадка-щітка
- Комплект коліс
- HEPA фільтр
- Рукавний фільтр
- Посібник користувача
Дивіться інші моделі пилососів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asaka |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Функція видування | Так |
- Ціна: 3 449 ₴








