Міні-пила акумуляторна Rangers RS-612S 36В, 4А

3 036,71 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-RS-612S
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиМіні-пила акумуляторна Rangers RS-612S 36В, 4А
Невеликі габарити електропили дають можливість використовувати її у важкодоступних місцях, або на висоті, працюючи однією рукою! Мала вага моделі дасть змогу пиляти тривалий час, водночас майже не втомлюючись. Двигун стійкий до перевантажень, ефективніше витрачає заряд батареї та знижує нагрівання внутрішніх деталей, завдяки чому запобігає небажаним поломкам.
Система швидкої зміни акумулятора дає змогу без зайвих зусиль підключати новий. Це економить час під час тривалого використання, а також дає змогу зарядити інший, поки використовуєте один із них
Максимально швидке та ефективне розпилення завдяки тригранному заточенню зубців. А якісне покриття запобігає налипанню смоли дерев на полотно, що значно прискорює процес розпилювання

- Акумулятор: Li-ION
- Батарея 36В/4Ah
- Змащення ланцюга - Так
- Довжина шини (направляючої пластини) - 15см
- Швидкість обертання - 5 м/с (350 об/хв)
- Матеріал ланцюга - високовуглецева сталь.
- Вага - 3 Кг

- Пила
- Ланцюг
- 1 шина
- 2 акумулятори
- Пляшечка для заливки масла
- Зарядний пристрій
Дивіться інші моделі акумуляторних пил
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Литва |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 150 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 3 036,71 ₴







