Стрем'янка алюмінієва, двостороння 2 сходинки, висота 440мм INTERTOOL LT-1102 mst mst

1 118 ₴
- Немає в наявності
- Код: IT-LT-1102
Стрем'янка – зручна річ у побуті, в майстерні, чи навіть на виробництві. З її допомогою легко достати до найвищых полиць шафи, карнизів чи вікон. Просто необхідна в саду та під час ремонту. На багато міцніша за табуретку.
Дві робочі сторін стрем'янки дозволяють одночасно підніматися двом людям. Зручно у тих випадках, де потрібен доступ до робочої зони з різних сторін.
Стрем'янка виготовлена з міцного нержавіючого алюмінієвого профілю. Відповідає європейському стандарту якості EN131, витримує навантаження до 150 кг. Рифлені широкі (8 см) сходинки не дозволять зісковзувати нозі та гарантують безпечний підйом та зручне положення під час роботи.
Сходинки міцно кріпляться до профілю великою кількістю заклепок. Протиковзні опорні накінечники на ніжках щільно зчіпляються з поверхнею підлоги: драбина стоїть надійно і Ви більше не боїтеся впасті. Надійні шарніри та стяжні профілі безпеки по боках убережуть Вас від непередбаченого складання сходів.
Верхня широка сходинка довжиною 34,5 см, шириной 16,5 см забезпечує максимум рухливості та комфорту на висоті.
В складеному вигляді займає небагато місця – 48х16 см. Поміститься навіть в малих міських квартирах: на балконі, в коморі чи під ліжком.
Особливості
- Надійний прямокутний алюмінієвий профіль;
- Двостороння стрем'янка з двома запобіжниками від складання;
- Рифлені сходинки для безпеки;
- Не ковзає, завдяки пластиковим накінечникам на ніжках.
Працюйте на висоті без страху та з комфортом!
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.15 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в робочому стані | 441 мм |
| Висота в складеному вигляді | 483 мм |
| Кількість сходинок | 2 од. |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Обсяг | 0.031360 куб. м |
| Тип | двостороння драбина |
| Ширина драбини біля основи | 390 мм |
- Ціна: 1 118 ₴






