Стрем'янка сталева, 4 сходи, 380*260 мм, висота 1361 мм INTERTOOL LT-0034 mst

2 522,62 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-LT-0034
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрем’янка INTERTOOL LT-0034 виготовлена з круглого сталевого профілю, має 4 широкий надміцних сходинки з нековзкими гумовими накладками, розміри 380*260 мм. Пластикові опорні заглушки запобігають небажаному ковзанню стрем’янки і дряпанню поверхні. Висота стрем’янки 1361 мм, вага 9,63 кг. Стійка і практична, витримує навантаження до 150 кг. Легко збирається, зручна і компактна під час зберігання. Відповідає європейському стандарту EN 14183.
Особливості
Круглий сталевий профіль;
Широкі надміцні сходини;
Нековзні башмаки і накладки на сходини — із гуми;
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 роках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 9.16 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 920 мм |
| Высота | 1361 мм |
| Кількість сходинок | 4 од. |
| Объем | 0.064741 куб.м |
| Профіль | сталевий круглий |
- Цена: 2 522,62 ₴






