Шуруповерт акумуляторний ASAKA F136BOS

2 927 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-F136BOS
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиШуруповерт акумуляторний ASAKA F136BOS
Акумуляторний шурупокрут (дриль) ASAKA F136BOS з живленням від акумуляторів з напругою 21 В та ємністю 5,0 Ач забезпечує комфорт та зручність роботи завдяки своїй мобільності та тривалій роботі від одного заряду акумулятора. Акумуляторний шурупокрут - надзвичайно зручне і практичне пристосування, яке можна використовувати для монтажу гіпсокартону, загвинчування меблів, роботи по дереву, свердління і багатьох інших робіт.

Характеристики:
- Блок живлення - акумулятор LI-ION 21V/5.0Ah
- Патрон для свердла - до 13 мм
- Швидкості (1/2 передачі) - 0-350 об/хв / 0-1350 об/хв
- Час заряджання - 1 год
- Кількість передач - 2

Комплектація:
- Аккумуляторная дрель ASAKA F136BOS+ 2 батареи
- 2 литий-ионные батареи на 21 В
- Зарядное устройство
- Руководство пользователя
- Чемодан
Дивіться інші моделі акамуляторних шуруповертів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 14:00 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asaka |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
- Ціна: 2 927 ₴







