Плиткоріз Euro Craft ECHTC60

3 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ECHTC60
Men's Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Всі інструментиПлиткоріз Euro Craft ECHTC60
Професійний різак для різання плитки з максимальною довжиною різу 600 мм. Пристрій дає змогу виконувати прямі та косі пропили під кутом до 60°. Єдина профільна напрямна та міцні роликові підшипники гарантують стабільну й точну роботу.
Точна шкала дає змогу виконувати точне різання плитки заданої ширини. Стільниця вкрита м'яким поролоном, що дає змогу точно розбивати плитку без додаткових ушкоджень.Відрізний диск виготовлений зі спеціально загартованих спечених карбідів, завдяки чому він справляється з різанням твердіших матеріалів.
Розламувати розрізану плитку допомагає металева ніжка, яка автоматично встановлюється на плитку в правильному положенні.Різак оснащений додатковими висувними бічними опорами, що дозволяють різати плитку великих форматів.

- Глибина різання: 14мм
- Розміри диска: 22x6x6 мм
- Діапазон різання під кутом: 0-60°
- Довжина різання: 600мм
- Габаритні розміри: 800x180мм

- Прочная и устойчивая конструкция
- Максимальная длина реза 600 мм, косые пропилы под углом до 60°
- Диск изготовлен из специально закаленных спеченных карбидов
- Оснащен дополнительными выдвижными боковыми опорами
Дивіться інші моделі плитко різів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 14 мм |
| Максимальна довжина різу | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 299 ₴









