Драбина 5 сходинки 380*260мм висота 1617мм, до верхньої сходинки 1215мм INTERTOOL LT-0039 mst

2 673 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-LT-0039
Драбина вирізняється своєю багатофункціональністю, стійкістю та міцністю. Широко застосовуються в будівельних, оздоблювальних та господарських роботах: при фарбуванні стелі, стін, наклеюванні шпалер, заміні лампочок, зборі врожаю з дерев та т.ін.
Особливості
- Стійка - задня опора посилена діагоналями жорсткості;
- Сталева конструкція забезпечує міцність та довговічність;
- Надійне кріплення сходинок.

Надійна
Драбина виготовлена з міцного сталевого круглого профілю, витримує навантаження до 150 кг. Відповідає європейському стандарту EN14183.
Сходинки широкі (38 х 26 см) та надійні, на них Ви не боїтесь впасти. Вони вкриті нековзаючими гумовими накладками, Вы стоїте стійко!

Безпечна
Передбачена система безопеки для захисту від випадкового складання драбини під час роботі роботы (на останній сходинці є спеціальний металевий гак, який фіксує відкидну частину). Ніжки обладнані пластиковими башмаками проти ковзання.

Зручна
Драбина легко складається і займає зовсім небагато місця. Зі своїми габаритами (180х45х2.5 см) вміститься в комору, на балкон, за дверима і навіть під ліжком!
На драбину зручно підійматися і переносити її в руках, завдяки м'якому большому округлому поручню.
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 10.5 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до верхньої сходинки | 1215 мм |
| Высота | 1617 мм |
| Кількість сходинок | 5 од. |
| Объем | 0.082394 куб.м |
| Профіль | сталевий круглий |
- Цена: 2 673 ₴






