Гайковерт пневматичний, 3/4", 1600 Нм., професійний, 4200 об/хв., дворучний INTERTOOL PT-1106 mst

6 406 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-PT-1106
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Такі інструменти, як гайковерт пневматичний INTERTOOL PT-1106 широко застосовується в автомобільних майстернях та на виробництві - під час виконання слюсарно-монтажних робіт з кріпленням різного профілю. Він ідеально підходить для ремонтних робіт вантажних автомобілів, техніки, обладнання та шиномнотажних робіт. Розмір квадрата хвостовика шпинделя цієї моделі складає 3/4 дюйма, швидкість обертання - 4200 об/хв з максимальним зусиллям 1600 Нм. Головними особливостями пневматичного гайковерта INTERTOOL PT-1106 є наявність функції реверса, порівняно невелика вага, ергономічний дизайн та досить скромні габарити при такій продуктивності. Робочий тиск може досягати 6 атмосфер.
Особливості:- Висока продуктивність;
- Швидкість обертання - 4200 об/хв;
- Максимальне зусилля - 1600 Нм;
- Функція реверсу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 7.8 кг |
| Расход воздуха | 420 литр/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 міс. |
| Квадрат | 3/4" |
| Максимальное усилие | 1600 кг |
| Наявність реверсу | Да |
| Объем | 0.009624 куб.м |
| Скорость вращения | 4200 об/мин |
- Цена: 6 406 ₴









