Дриль-шурупокрут електричний 400 Вт, 0-800 об/хв, 0.8-10 мм, maкс. крутний момент 20 Нм INTERTOOL WT-0103 mst

Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Код: IT-WT-0103



Призначення
Електрошуруповерт відмінно підходить для свердління отворів у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах, для закручування та відкручування шурупів, гвинтів під час монтажних, оздоблювальних та будівельних робіт.

Продуктивність
Максимальний крутний момент становить 20 Нм, що дозволяє свердлити отвори до 25 мм в деревині перовими свердлами, до 10 мм свердлити метал. Працює в режимі шуруповерта з максимальною швидкістю обертання до 800 об/хв, що достатньо для виконання більшості повсякденних завдань.

Функціонал
Регулятор обертів у кнопці включення, разом з обмежувачем моменту 15+1 забезпечують комфортну роботу з різними матеріалами. Зміна оснащення проводиться без додаткових інструментів завдяки швидкозатискному патрону. Діаметр патрона дозволяє працювати з оснащенням з хвостовиками від 0,8 до 10 мм.

Зручність
Шуруповерт відмінно збалансований, відрізняється малою вагою та компактними габаритами. Також зручність роботи забезпечується протиковзною ручкою. Мережевий дріт з прогумованою ізоляцією 3 м.

Комплектація
Шуруповерт мережевий
Інструкція
Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 міс. |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Крутний момент | 20 нм |
| Максимальный диаметр сверления | дерево: 25 мм; сталь: 10 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Объем | 0.005198 куб.м |
| Патрон | 0.8-10 |
| Регулятор моменту | 15+1 |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Цена: Цену уточняйте



