Рукавичка трикотажна синтетична 10" з крапковим PVC-покриттям на долоні INTERTOOL SP-0104 mst

30 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-SP-0104
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рукавички INTERTOOL SP-0104 трикотажні синтетичні синього кольору. На долоні нанесено крапкове ПВХ-покриття, що забезпечує захист рук і надійний захват предметів. З еластичними манжетами, які м'яко прилягають до кисті та запобігають потраплянню побутового і будівельного сміття всередину рукавичок. Призначені для виконання будівельних і сільськогосподарських робіт, ручних механоскладальних робіт.
Рукавиці робочі та садові №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія з 2018 по 2021 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина | 24.5 см |
| Материал | ПВХ |
| Размер | 10 |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| В'язка | 7 петель на 1", безшовна |
| Вес | 0.060 кг |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Объем | 0.000756 куб.м |
| Покрытие | блакитні ПВХ крапки на долоні |
- Цена: 30 ₴
