Бур SDS MAX, QUADRO, 40x800мм INTERTOOL SDM-4080 mst

1 928 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-SDM-4080
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.200 кг |
| Длина | 800 мм |
| Діаметр бура | 40 мм |
| Объем | 0.002258 куб.м |
| Применение | для цегли та бетону |
| Тип | SDS Max |
| Тип наконечника | QUADRO, подвійна каннелюра кріплення |
| Тип стали | 40 Cr |
- Цена: 1 928 ₴



