Комплект лез сегментних 18 мм, 14 сегментів, 10 шт/уп. INTERTOOL HT-0528 mst

19,95 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-HT-0528
Для швидкої, комфортної роботи ніж повинен бути гострим та надійним. Щоб не втрачати час на заточку, використовують ножі з лезами, розділеними на сегменти (з сегментними лезами). Сегмент, який затупився легко відламується, і Ви продовжуєте працювати гострим ножем.
Особливості
• Леза ріжуть ковролін, гіпсокартон, монтажну піну, скотч, плівку, папір та ін..
• Великий запас, в одній упаковці 10 лез по 14 сегментів.
• Упаковані в зручний пластиковий контейнер, не губляться, не тупляться, захищені від прямого потрапляння води.
Гострі сегментні леза, шириною 18 мм, використовуються в якості розхідного матеріалу для будівельних, канцелярських та малярних ножів. Виготовлені з інструментальної сталі, мають високу міцність, навіть на тонкому вістрі.
Комплект упакований в пластиковий контейнер. Завдяки цьому Ваші речі захищені від порізів під час перевезення. Пластикова упаковка також захищає від механічних пошкоджень та потрапляння вологи.
Працюйте тільки гострим інструментом з запасними лезами для прорізного ножа!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.055 кг |
| Количество в упаковке | 10 |
| Количество сегментов | 14 ед. |
| Объем | 0.000033 куб.м |
| Тип | леза сегментні |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Цена: 19,95 ₴




