Драбина алюмінієва, 2-секційна, універсальна, раскладна, 2*12 сходинок, 5,9 м INTERTOOL LT-0212 mst

8 090,79 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-LT-0212
Драбина алюмінієва INTERTOOL LT-0212 виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, тому вона досить легка 11,75 кг и максимально надійна - витримує навантаження до 150 кг. Кожна з двох секцій оснащена 12-ма сходинами шириною 280 мм. Висота драбини в розкладеному вигляді 5926 мм, в складеному - 3406 мм. Оснащена протиковзкими двокомпонентними опорними заглушками, що забезпечує надійне зчеплення з опорною поверхнею і запобігає небажаному ковзанню драбини. Рифлені сходини запобігають ковзанню взуття. Конструкція дозволяє використовувати її і як стрем’янку, і як приставну драбину. Відповідає європейському стандарту EN 131.
Особливості
Можливість використання як стрем’янки і приставної драбини;
Надійні замки і ремені безпеки;
Нековзні рифлені сходини;
Нековзні башмаки;
Мала вага.
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 роках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 11.6 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 5926 мм |
| Высота в сложенном виде | 3406 мм |
| Кількість сходинок | 12 од. |
| Объем | 0.183765 куб.м |
| Тип | 2-секційна розкладна |
| Ширина драбини | 470 мм |
| Ширина сходинки | 280 мм |
- Цена: 8 090,79 ₴


