Диск універсальний для наждакового паперу 125мм, M14, h=10мм INTERTOOL ST-6002 mst

62 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-ST-6002
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріпильна платформа INTERTOOL ST-6002 для наждачних кругів використовується в ексцентрикових шліфмашинах і забезпечує можливість швидкої заміни шліфувальних кругів.
Особливості
Швидка заміна шліфувальних кругів,
Використання: кутова шліфмашина чи дриль,
Амортизатор: EVA — етиленвінілацетат.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.179 кг |
| Высота платформы | 10 мм |
| Держатель | М14 |
| Диаметр стержня | 10 мм |
| Діаметр диску | 125 мм |
| Объем | 0.001081 куб.м |
| Тип | диск для наждачного паперу |
- Цена: 62 ₴
