Зубило пневматичне 150 мм із набором насадок 4 од. INTERTOOL PT-1302 mst

641 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-PT-1302
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматична зубило - універсальний інструмент. З його допомогою демонтують різні запчастини кузовів автомобілів, знімають шари штукатурки та старі облицювальні плити. Зубило стало популярним, незамінним помічником в авто майстернях, на сервісах та в гаражах у домашніх майстрів.
У комплекті з пневматичним зубилом поставляється 4 насадки, що робить інструмент ще більш універсальним.
Особливості
- Зубило зручне, Ви можете дістати до важкодоступних місць, за рахунок малих габаритів;
- Регулювання швидкості дозволяє працювати з різними видами матеріалів;
- Циліндричний хвостовик;
- Набір з чотирьох насадок.
Працюйте в безліч разів швидше та комфортніше, з пневматичним зубилом INTERTOOL PT-1302!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Комплектация | 4 насадки по 150 мм |
| Объем | 0.001877 куб.м |
| Підключення повітря | внутрішня різьба 1/4" |
| Расход воздуха | 150 л/мин |
| Частота удару | 4500 уд/хв |
| Энеpгия удаpа | 4 Дж |
- Цена: 641 ₴







