Драбина з алюмінію, універсальна розкладна, телескопічна 4*4 сход. INTERTOOL LT-2044 mst

5 968 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-LT-2044
Драбина універсальна розкладна телескопічна INTERTOOL LT-2044 виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, відповідає європейському стандарту EN 131. Вага драбини без упаковки 10,35 кг, витримує навантаження до 150 кг. Дві, з'єднані шарнірним механізмом секції, складаються з двох висувних частин з 4-ма рифленими сходинами, що надійно фіксуються замками. Висота драбини в розкладеному вигляді 3991 мм. Легко складається, компактна і зручна при транспортуванні та зберіганні (розміри в складеному вигляді 1203*555 мм). Шарнірний механізм дозволяє використовувати її в якості стрем'янки і приставної драбини. Протиковзкі опірні заглушки забезпечують надійне зчеплення з поверхнею і оберігають від небажаного ковзання драбини.
Особливості
Компактна і зручна для транспортування;
Можливість використання як стрем'янки і приставної драбини;
Нековзні рифлені сходини.
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 11.3 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 3991 мм |
| Высота в сложенном виде | 1203 мм |
| Объем | 0.101459 куб.м |
| Тип | телескопічна розкладна |
| Ширина драбини | 555 мм |
- Цена: 5 968 ₴



