Полірувальна машина LEX LXWSG-15 (подання води + регуляція обертів)

5 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-LXWSG-15
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиПолірувальна машина LEX LXWSG-15
Полірувальна машина LEX LXWSG-15 призначена для шліфування та мокрого полірування мармуру, граніту та інших порід каменю. Характеризується міцною структурою і високою стійкістю до навантаження. Ефективну роботу забезпечує потужний двигун потужністю 1500 метрів, який надійно надійний і забезпечує постійну продуктивність незалежно від оброблення.
Особливо корисною функцією є 6-ступеневе регулювання швидкості, що дає змогу регулювати роботу пристрою в діапазоні від 1000 до 42 000 обертів на хвилину, що так само неабияк підвищує комфорт роботи з поліром.
Подрібнювач мокрого каменю LXWSG-15 обладнаний нижньою водою, яка не тільки забезпечує рівномірне й енергійне розмелювання, але й усуває утворення пилу під час оброблення.
Подрібнювач має насадку з трьома отворами, що забезпечує рівномірне подавання води, запобігаючи нагріванню поверхні.
Різивне покриття запобігає надмірному розбризкуванню води.
Особливості:
- Високий крутний момент завдяки потужному двоступеневому редуктору.
- VTC-full — функція стабільної частоти обертання.
- GFCI (УЗВ) захист від удару струмом.

- Споживана потужність: 1500 Вт
- Вага: 7 кг
- Тип шліфмашини: полірувальна
- Максимальна кількість обертів: 700-3000 об/хв
- Живлення: Мережа 220В
- Максимальний діаметр диска: 125 мм

- Полірувальна машина
- Шланг для подавання води
- Бічна ручка
- Ключі
- Інструкція
Дивіться інші моделі полірувальних машин
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Діаметр щітки | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 799 ₴






