Пряма шліфмашина Euro Craft ECDG001, 1500 Вт

1 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-ECDG001
+380 (97) 441-72-86
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиПряма шліфмашина Euro Craft ECDG001
Шліфувальна машина Euro Craft ECDG001 призначена для шліфувальних і зачисних робіт, видалення фарби з поверхонь, оброблення внутрішніх поверхонь.
Пряма шліфмашина має потужність 1500 Вт, наявність регулювання числа обертів у діапазоні від 12000-27000 об/хв дасть змогу точно й ефективно виконати поставлене завдання. Ця модель призначена для роботи цангою максимальним діаметром 6 мм.

Особливості:
- Обмотка якоря: МЕДЬ
- Корпус з ударостійкого пластику
- Висока ефективність виконання робіт
- Пилозахисні підшипники
- Дві цанги

Комплектація:
- Потужність — 1500 Вт
- Регулювання обертів — є
- Кількість обертів — 12000-27000 об/хв
- Розмір цанги — 6,0 мм
- Вага — 1,6 кг
Дивіться інші моделі шліфувальних машин
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
Всі товари, які ми виставляємо на продаж — у наявності, і це справжні фотографії.
Ми ретельно перевіряємо кожну позицію перед продажем, а також додатково, перед відправленням
Ми заповнюємо всі гарантійні талони, у вас точно буде заповнений гарантійний талон.
Під час оформлення замовлення до 198400 відправлення того ж дня. Завтра ви вже працюватимете своїм інструментом.
Подарунок кожному покупцеві

02Як ми
працюємо?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 899 ₴





