Плиткоріз ручний LEX LXHTC90, довжина гумки 900 мм

7 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-LXHTC90
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиПлиткоріз ручний LEX LXHTC90
Міцна та стабільна конструкція та міцні матеріали дають змогу використовувати прилад у ремонтних роботах на аматорському та професійному рівні. Професійний гум для різання плиток із максимальною довжиною 900 мм. Цей пристрій дає змогу виконувати прямі та косові пропили до 45 градусів. Один профільний підшипник гарантує стабільну та точну роботу.
Точна шкала дає змогу створювати різання плитки заданої ширини. Основу обладнано двома металевими закладками з неіржавкої сталі, щоб полегшити руйнування твердої плитки. Завдяки тому, що диск виготовлений із загартованих карбідів, він справляється з жорсткішими матеріалами. Діаметр диска 22 мм дає змогу різати плитку завтовшки до 20 мм.
Подвійна металева ламальна ніжка завдяки тиску у двох місцях неабияк полегшує руйнування раніше розрізаної плитки.

- Товщина гумки 20 мм
- Розміри щита 22x5x6 мм
- Діапазон гумок під кутом 0-45°
- Довжина гумки 900 мм
- Габаритні розміри 1150x310 м

- Міцна та стійка конструкція та міцні матеріали дають змогу використовувати прилад у ремонтно-віддільних роботах на аматорському та професійному рівні;
- Точна шкала дає змогу робити точне різання плитки заданої ширини. Стільниця покрита м'яким поролоном, що дає змогу точно розбивати плитку без додаткових пошкоджень;
- Діаметр диска 22 мм дає змогу різати плитку завтовшки до 20 мм;
- Розламувати розрізану плитку допомагає металева ніжка, яка автоматично встановлюється на плитку в правильному положенні.
- Подвійна металева ламальна ніжка, завдяки тиску у двох місцях, неабияк полегшує руйнування раніше розрізаної плитки.
Дивіться інші моделі плиткорізів
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості

02Як ми
працюємо?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 20 мм |
| Максимальна довжина різу | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 7 380 ₴









