Щітка чашкова 100 мм для дриля, 1/4" (пучки плетеного дроту) INTERTOOL BT-3100 mst

103 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-BT-3100
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BT-3100 – щітка чашкова торцева для дриля допоможе очистити поверхню таких матеріалів, як бетон, метал чи навіть поверхню з лакофарбовим покриттям. Діаметр щітки складає 75 мм. Діаметр якісного дроту, з якого складається щітка торцева – 0,3 мм. І якщо на Вас чекає тривала робота, така щітка по металу стане відмінним помічником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр щетки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.440 кг |
| Диаметр проволоки | 0.5 мм |
| Диаметр стержня | 6 мм |
| Объем | 0.001367 куб.м |
| Применение | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Скорость вращения | 4500 об/мин |
| Тип провода | плетений дріт |
- Цена: 103 ₴
