Пістолет для нанесення штукатурки пневматичний, три форсунки: 4, 6, 8 мм, В/Б метал, 6000 мл, 3-6 бар mst

893 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-PT-0401
+380 (97) 441-72-86
Менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штукатурний розпилювач РТ-0401 використовується для нанесення штукатурки, в тому числі декоративної, на найрізноманітніші поверхні. Оснащений трьома форсунками з діаметрами 4, 6 та 8 мм. Обсяг резервуара становить 6000 мл. Тиск на вході досягає позначки шести атмосфери. Безумовно, для того щоб полегшити роботу, заощадити час та добитися того, щоб декоративний розчин ліг на поверхню рівним шаром, необхідно купити штукатурний розпилювач РТ-0401.
Особливості:- Бачок розпилювача зроблений з металу та розташований у верхній частині інструменту. Це забезпечує зручність роботи та надійність його експлуатації.
- Різні діаметри форсунок дозволяють працювати з матеріалами різної консистенції: форсунки 4 та 6 мм підійдуть для роботи з матеріалами середньої по консистенції в'язкості, а 8 мм для матеріалів високої в'язкості.
- Можливість регулювання подачі матеріалу та блокування подачі повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.308 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диаметр шланга | 12 мм |
| Материал бачка | метал |
| Об'єм бачка | 6000 мл |
| Объем | 0.017577 куб.м |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип | штукатурний розпилювач |
| Тип подачи | гравітаційний |
- Цена: 893 ₴








