Драбина з алюмінію, багатофункціональна, трансформер, 4*2, 2,38 м INTERTOOL LT-0028 mst

3 478 ₴
- Нет в наличии
- Код: IT-LT-0028
Драбина INTERTOOL LT-0028 виготовлена з надміцного екструдованого алюмінієвого профілю. Це забезпечує високу жорсткість конструкції, а також здатність витримувати навантаження до 150 кг. Для запобігання ковзання, драбини укомплектовані надійними еластичними пластиковими підошвами. Драбини мають міцні рифлені сходини, що не дадуть нозі зісковзнути. В основі функціональності драбини лежить шарнірний механізм, за допомогою якого ви з легкістю зможете встановити драбину в потрібному вам положенні. Мультифункціональність драбини INTERTOOL допоможе вам вирішити як складні будівельні завдання, так і звичайні побутові проблеми.
Особливості драбини LT-0028
Багатофункціональність і універсальність, що дозволить використовувати їх для будь-яких цілей;
Нековзні рифлені сходини;
Мала вага;
Безпека конструкції, що допоможе відчувати себе впевнено на будь-якій висоті;
Драбина виготовлена з надміцного алюмінію та не схильна до корозії;
За допомогою різноманітних положень драбини ви зможете дістатися будь-якого, на перший погляд недоступного, місця і при цьому відчувати себе в безпеці. Ця драбина за її максимальної висоти 2.38 метра має вагу лише 8.9 кг. .
Всі алюмінієві драбини відповідають європейському стандарту EN 131. Маючи під рукою мультифункціональні алюмінієві драбини INTERTOOL, ви отримуєте надійного і функціонального помічника, який буде вирішувати найскладніші завдання.
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 роках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 8.83 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 2383 мм |
| Высота в сложенном виде | 658 мм |
| Объем | 0.055539 куб.м |
| Тип | мультифункціональна-трансформер |
| Ширина драбини | 334 мм |
- Цена: 3 478 ₴





