Генератор дизельний FERRUM FRDG5255JD 5,2/5,5 кВт (електростартер)

33 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST-48
Men’s Tool
Інтернет-магазин електроінструменту
Усі інструментиВисокоякісний електрогенератор FERRUM — це пристрій, який чудово працює в разі перебоїв із подаванням електроенергії, на ділянці, для живлення порту та в багатьох подібних випадках, коли нам потрібна електроенергія.
Для контролю вихідних напруги на лицьовій панелі встановлений вольтметр, з ним Ви завжди зможете контролювати напругу на виході генератора.
Потужності пристрою цілком досить для задоволення «домашніх» потреб.

Характеристики
✅ Двигун 5.5HP 4 тактний
✅ Максимальна потужність 5,5 кВт
✅ Безперервна потужність 5,2 кВт
✅ Напруга 220 В
✅ Місткість паливного бака
10л
✅ Кількість обертів 3000 об/хв
✅ паливо Дизель
✅ Витрата палива 1,5 л/год (у разі повного завантаження) (300 грамів на 1 кВт/год)
✅ Розмір 40х60х50 мм
✅ Суха вага 110 кг

⚡Захист від перевантаження двигуна
⚡Низький рівень шуму
⚡Система електронного контролю за рівнем оливи в картері
⚡Економна витрата палива
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
01Відмітні
якості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
- Ціна: 33 900 ₴









